Sprzedam lokal użytkowy z najemcą

Firma Rentier Concierge dzięki swojej ofercie cechującej się najwyższą jakością oraz najlepszymi standardami działania zachęca do współpracy wszystkich właścicieli nieruchomości oraz osoby chętne na sprzedaż lokalu.

Interesują nas atrakcyjne, skomercjalizowane nieruchomości z długoterminową umową najmu na czas określony. Jesteśmy partnerem Funduszu, który stale powiększa swój portfel o lokale komercyjne z najemcą, a środki jakimi dysponujemy pozwalają nam na zakup wszystkich interesujących nas nieruchomości inwestycyjnych.

Jeśli nosicie się Państwo z zamiarem zamieszczenia ogłoszenia: sprzedam lokal z najemcą, zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Wysoki standard usług

Nasz butik inwestycyjny to jakość i precyzja. Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak znakomite warunki współpracy możesz zyskać. Zapewniamy wysoki standard usług oraz najlepsze warunki współpracy.

Z nami znaleźć można najlepsze oferty inwestycyjne, zarówno sprzedając lokal z najemcą, jak i szukając lokalu inwestycyjnego.

Gwarantujemy:

  • wynajem rentownych nieruchomości
  • długofalowe zyski
  • pewność inwestycji
  • wysokie zarobki

Sieciowy najemca gwarancją sukcesu inwestycyjnego

Dzięki zawieraniu umów z najlepszymi Inwestorami, proponowane przez nas lokale z najemcą to najlepsze nieruchomości inwestycyjne na rynku. Pozwala to inwestorom na generowanie znakomitych dochodów, które uzależnione są od umów zawartych z najemcą lokalu.

Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu, doświadczenia oraz poufności. Przychodząc do nas zapewniacie sobie doskonałe warunki współpracy oraz pełną satysfakcję.

Jesteśmy numerem jeden na rynku nieruchomości z najemcą, co przejawia się m.in. w braku prowizji od sprzedającego oraz ilością zadowolonych Klientów i Inwestorów.

Rentier Concierge to:

  • długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości inwestycyjnych
  • szeroka wiedza z zakresu interesującego nas zagadnienia
  • kompleksowy nadzór nad obiektami inwestycyjnymi
  • specjalistyczna wiedza z zakresu sprzedaży lokali inwestycyjnych, w tym lokali z najemcą
  • specjalistyczna wiedza z rozmaitych dziedzin niezbędnych w zawodzie

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujecie Państwo pewność, iż znaleźliście się w rękach doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają wieloletnią znajomość swojej branży.

Wyspecjalizowaliśmy się w nieruchomościach komercyjnych, dzięki czemu współpraca z nami jest opłacalna zarówno w przypadku nabywców nieruchomości, jak i w przypadku zbywania ich. Nasze lokale z najemcą to inwestycja pewna, sprawdzona i rentowna.

Sprzedając, jak i kupując lokale z najemcą korzyści odnoszą zarówno kupujący, jak i sprzedawcy. Działamy szybko i skutecznie, dzięki czemu obie strony transakcji mogą cieszyć się błyskawicznymi efektami naszych działań. Poza standardowymi usługami, nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo z naszej strony oraz wiedzę specjalistyczną i rynkowe rozeznanie.