Kupię lokal inwestycyjny? To się opłaca!

Coraz większa ilość inwestorów zainteresowana jest zakupem lokalu inwestycyjnego. To interes, który okazuje się być niezwykle opłacalny.

Dzięki dobrej inwestycji, jaką bez wątpienia może okazać się dobrze zlokalizowana nieruchomość z najemcą, w szybkim czasie nieruchomość taka generować zacznie zyski.

Rentier Concierge gwarantem dobrych inwestycji

Zacznij zarabiać i przyjdź do Rentier Concierge. Pomożemy Ci znaleźć lokal inwestycyjny na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Zapewniamy wyłącznie najlepsze, sprawdzone lokale inwestycyjne, które zagwarantują stałe i wysokie dochody. Z nami inwestycja się opłaca, generując stabilny, comiesięczny przychód.

Kupując lokal za pośrednictwem naszego butiku nieruchomości, nasz Klient zawsze może liczyć na dobrą lokalizację, szybką transakcję oraz stabilność.

Z Rentier Concierge mogą liczyć Państwo zarówno na sprzedaż, jak i zakup nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, aby znajdujące się w naszym obrocie lokale inwestycyjne były znakomite pod każdym względem, dlatego też starannie dokonujemy selekcji każdej oferty.

Nieruchomość inwestycyjna – lokal, który zarabia sam na siebie

Zakupując lokal inwestycyjny, nowy właściciel nastawiony jest na wynajem oraz szybki zysk. Właśnie dlatego warto postawić na profesjonalistów pośredniczących w całym procesie, by zyskać pewność, iż cała operacja przeprowadzona zostanie sprawnie i skutecznie.

Na szybki wynajem lokalu inwestycyjnego wpływ ma wiele czynników, wśród których wymienić należy:

  • atrakcyjność lokalizacyjną
  • atrakcyjność turystyczną
  • charakter nieruchomości
  • standard wykończenia

Lokal z najemcą

Zakup lokalu inwestycyjnego to świetna inwestycja na długie lata. Posiadając potrzebne środki na zakup takiego lokalu, warto zainwestować w pewny interes, który generował będzie stały dochód, który zależny będzie od umowy podpisanej z najemcą. W swojej ofercie Rentier Concierge posiada doskonałe oferty, które znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach, o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego, jak i samochodowego. To dobre wyjście dla inwestorów, którzy nastawieni są na stałe zarobki. Coraz częściej inwestorzy decydują się na kupno lokalu inwestycyjnego wraz z najemcą, co redukuje ryzyko oraz zapewnia natychmiastowe zarobki, bez konieczności wyszukiwania nowego najemcy.

Im lepszy najemca i umowa z nim zawarta, tym lepszy zysk z obrotu nieruchomością. W naszym butiku rekomendujemy wyłącznie najlepsze i w pełni sprawdzone oferty w lokale inwestycyjne, które generują zysk na poziomie 7-8 % w skali roku.’’

Nasze umowy określają zarówno czas najmu, najczęściej z możliwością przedłużenia jej, jak i stopę zysku. Najemca zobowiązany jest do dzielenia się zyskiem z właścicielem nieruchomości, co jest dobrą alternatywą dla tak zwanego „czynszu za najem”, co może okazać się znacznie bardziej opłacalne zarówno dla jednej, jak i drugiej strony.